Informujemy, że w związku z licznymi prośbami oraz rosnącym zainteresowaniem dzieci chętnych do udziału w konkursach „Złap rybkę” oraz „Ryba na talerzu” termin składania zgłoszeń wydłużony został do 16 lipca 2021 r.

Złap rybkę

Łowienie ryb nad jeziorem

W konkursie „Złap rybkę” zapraszamy do przedstawienia pasji związanych z rybami i wędkowaniem, ciekawych historii, wypraw, przygód oraz ciekawostek na temat życia ryb i ich naturalnego środowiska.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z województwa lubelskiego i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

  1. dzieci w wieku 7-11 lat,
  2. dzieci w wieku 12-15 lat.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: rafal.floras@lubelskie.pl podając w tytule wiadomości hasło Konkurs „Złap rybkę”, lub pocztą tradycyjną na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszenia dostępne na stronie konkursu „Złap rybkę”.

Ryba na talerzu

plakat konkursu: pomarańczowa ryba, talerz ze sztućcami po bokach, fale

W konkursie „Ryba na talerzu” zachęcamy dzieci w wieku od 7 do 15 lat zamieszkujące województwo lubelskie do wykonania prac zawierających opis własnych produktów, potraw i dań kulinarnych przygotowanych z wykorzystaniem ryb słodkowodnych.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mailowy: konkursy@lubelskie.pl podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Ryba na talerzu” lub pocztą tradycyjną na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Ryba na talerzu”.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszenia dostępne na stronie konkursu „Ryba na talerzu”.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci do udziału w konkursach! Na zgłoszenia czekamy do 16 lipca 2021 r.