Pomimo pandemii i spowodowanej nią pustej widowni Teatr Muzyczny w Lublinie nie pozwala widzom zapomnieć o sobie. Facebookowa scena lubelskiej operetki działa na pełnych obrotach. Cały czas prezentowane są na niej fragmenty spektakli, widowisk muzycznych, koncertów.

Dużym sukcesem okazała się akcja „Majówka z Muzycznym” z musicalem „Ania z Zielonego Wzgórza”. Spektakl przyciągnął przed monitory liczną publiczność z kraju i zagranicy. Widzowie nie kryli wzruszenia i dziękowali w komentarzach za możliwość odbycia niezwykłej sentymentalnej podróży do czasów swojej młodości. Ponadto, na facebookowej scenie Teatru cały czas trwa akcja dla Najmłodszych „Bajki Czytajki”, podczas której artyści czytają swoje ulubione bajki, wiersze i opowiadania.

Nowością na facebookowym profilu Teatru Muzycznego są materiały filmowe prezentujące, jak teatralny zespół doskonali artystyczny warsztat i trenuje podczas pandemii. Doskonałe recenzje zebrał duet – Sandra Czaplicka i Wojtek Pyszniak. Tancerze zaskoczyli nową formą artystycznego wyrazu podczas „Roller Skate Ballet”, będącego  połączeniem baletu i jazdy na rolkach do pięknej muzyki Piotra Czajkowskiego. https://www.youtube.com/watch?v=dyPMtl_PgK0&t=10s

Kto ma ochotę, może się przyłączyć i ćwiczyć z artystami Teatru Muzycznego. Wystarczy odwiedzić profil instytucji na Facebooku, gdzie na bieżąco wrzucane są nowe filmiki.

 https://www.youtube.com/watch?v=Ug-zflZOgjc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2DbQwrwijURI6TWyQL7N2VIKX5ZewJj4Epd-ONXmzPu3P4-IOIPkcMzF4

https://www.facebook.com/tmlublin/videos/238708727358382/

Zapraszamy do zabawy w teatr!