Lato pożegnamy z Funduszami Europejskimi

Zanim skończy się tegoroczne lato, od piątku 17 do niedzieli 19 września, czeka na Was dziesiątki atrakcji. To w tym terminie zaplanowaliśmy Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Tym jednak razem aura nie będzie miała większego znaczenia. Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, imprezę ponownie musimy w znacznej mierze przenieść do sieci. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

To największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce. Organizujemy ją, by pokazać, jak wiele w Polsce zmieniły unijne dotacje. To przede wszystkim okazja do zaprezentowania osiągnięć firm i instytucji, które skorzystały z unijnych pieniędzy. Jak co roku, zapraszamy więc wszystkich Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego do udziału w naszym wspólnym święcie. Skorzystajcie ze specjalnej możliwości prezentacji swoich sukcesów.

Świetna promocja

Zależy nam na zaprezentowaniu mieszkańcom zrealizowanych przedsięwzięć. Otwórzmy więc miejsca na co dzień dla nich niedostępne. Znakomitym pomysłem może być także zaproponowanie w tych dniach zniżek na oferowane przez Państwa usługi.

Wierzymy jednak, że Wasza pomysłowość jest nieograniczona i sami zaproponujecie wiele innych atrakcji. Udział w „Dniach Otwartych” jest bowiem doskonałą okazją do promocji Państwa projektów i ich rezultatów. Pokażcie przy tym dobre pomysły na wykorzystanie unijnych pieniędzy. Takie, które mogą stać się dla innych inspiracją do sięgnięcia po Fundusze Europejskie.

Możecie zaplanować zarówno wydarzenie w formule on-line jak i tradycyjnie zaprosić odwiedzających do siebie. Bez względu na wybór formatu wszystkie lubelskie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach DOFE, przedstawione zostaną na specjalnej stronie internetowej oraz na profilu Lubelskie Fundusze Europejskie w mediach społecznościowych (Facebooku i Instagram).

Co w zamian?

Beneficjentom, którzy przygotują swoją propozycję i aktywnie włączą się w „Dni Otwarte” Departament Zarządzania RPO w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego przekaże bezpłatnie pakiety materiałów informacyjno-promocyjnych. Zapewnimy również promocję Waszej oferty, na przykład nagrywając podcasty, krótkie video z udziałem znanego influencera czy też wykonanie znakomicie sprawdzającej się w reklamie fotografii w technice panoramy 180 lub 360 stopni.

Jak skorzystać?

Do udziału w VIII edycji ogólnopolskich DOFE zapraszamy wspólnie z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej. Formularze zgłoszeniowe do DOFE 2021 będą dostępne od połowy sierpnia 2021 r. Do udziału w akcji w województwie lubelskim zachęcać będzie kampania promocyjna w mediach tradycyjnych i Internecie (m.in. media społecznościowe, influencerzy). Szczegóły na stronie internetowej wydarzenia.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Martą Jankowską-Wójtowicz, e-mail: marta.jankowska@lubelskie.pl, lub Magdaleną Lis, e-mail: magdalena.lis@lubelskie.pl, tel.: (81) 44-16-771.