Konkurs na inicjatywy z zakresu zielonej transformacji

Złóż wniosek i otrzymaj finansowanie z Funduszy Norweskich i EOG!

 Informujemy, że Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako Krajowy Punkt Kontaktowy, ogłosiło otwarty nabór o dofinansowanie inicjatyw dwustronnych pomiędzy Polską a Norwegią w ramach Funduszu Współpracy Dwustronnej finansowanych z Funduszy Norweskich i EOG 2014-2021. Jeśli mają Państwo pomysły na to, aby swoje otoczenie uczynić bardziej zielonym i zrównoważonym, a do tego mają Państwo partnera dla swoich działań z Norwegii  – składanie wniosków jest już możliwe.  

Nabór wniosków będzie trwał od 15.09.2022 do 15.11.2022 r., a obszarem wsparcia zostaną objęte inicjatywy z dziedziny Zielonej transformacji.

Czas trwania inicjatywy wynosi maksymalnie 12 miesięcy, a wysokość grantu od 50 000 euro do 250 000 euro. W naborze mogą brać udział osoby prawne, publiczne lub prywatne, komercyjne lub niekomercyjne lub organizacje pozarządowe z siedzibą w Polsce lub Norwegii. Inicjatywy muszą być realizowane w partnerstwie z podmiotami z Norwegii. 

Informacje o finansowaniu z Funduszy Norweskich i EOG znajdują się w ogłoszeniu Ministerstwa (link otwiera się w nowym oknie)