JM Rektor prof. dr hab. Wojciech Załuska oraz Rada ds. Cyfryzacji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie mają przyjemność zaprosić na wykład prof. dr hab. Marka Niezgódki pt.: „Transformacja cyfrowa w nauce – czas cyfrowej medycyny”.

Jeśli interesuje Państwa odpowiedź na pytanie: czy algorytmy wiedzą wszystko – również to, jak nas lepiej leczyć? Zapraszamy w poniedziałek 29 marca 2021 roku o godzinie 12:00 do obejrzenia wykładu transmitowanego za pośrednictwem uniwersyteckiego fanpage.

Wizja świata, w którym cyfrowe urządzenia diagnozują szybciej i dokładniej brzmi obiecująco, a zasilane paliwem algorytmów bazy danych są świadectwem globalnej rewolucji cyfrowej. Jednak czy filar cyfrowej medycyny i nauki może rozwijać się bez barier? Jak pokonać zagrożenia środowiskowe i klimatyczne w rozwoju cyfrowej nauki?

Na te pytania odpowie ekspert prof. dr hab. Marek Niezgódka – dyrektor Centrum Cyfrowej Medycyny i Technologii UKSW, przewodniczący Rady ds. Cyfryzacji UMLub.

Można przyjść osobiście na aulę w Rektoracie – parter lub oglądać online na żywo.

Czas trwania wykładu: ok 60 min.

Plakat wydarzenia na niebieskim tle. Po prawej stronie zdjęcie profesora Marka Niezgódki, w lewym górnym roku logo Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.  obok napis z tytułem spotkania. Poniżej opisane najważniejsze elementy spotkania (imię i nazwisko, data i sposób emisji).