grafika przedstawia logo nonferencji europa dla biznesu. biały napis z tytułem konferencji, datą i miejscem spotkania na granatowym tle.

Krajowy Punkt Kontaktowy do programu Horyzont Europa w NCBR zaprasza na konferencję Horyzont Europa dla Biznesu, będącą elementem tegorocznej kampanii HE4Business poświęconej ofercie dla firm, startupów oraz innowatorów. Wydarzenie odbędzie się w dn. 20 maja 2026 w godz. 10:00 – 16:00 w Warszawie w hotelu Presidential (al. Jerozolimskie 65/79, dawny Marriott).

Konferencja stanowić będzie okazję do spotkania się w gronie przedsiębiorców oraz innowatorów zainteresowanych udziałem w konkursach Horyzontu Europa. Zapraszamy do udziału przedstawicieli firm, w tym MŚP i startupów technologicznych, ale także instytucji finansujących, uczelnianych centrów transferu technologii. Tematem dyskusji i wymiany doświadczeń będą możliwości wykorzystania oferty Horyzontu Europa, a w szczególności Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC).

Więcej informacji o Konferencji Europa dla Biznesu (link otwiera się w nowym oknie)