img
25-10-2016
imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
zmień rozmiar czcionki A A A
img
Lubelskie Strona główna

img

img
„Noc Kultury" wygrała konkurs na Najlepszy...
20-10-2016 r

Poznaliśmy laureatów konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego organizowany przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną. Podczas VII Lubelskiej Gali Turystyki, która odbyła się w środę w sali kinowej Centrum Spotkań Kultur, doceniono najciekawsze produkty wzbogacające ofertę turystyczną naszego regionu. 

» czytaj więcej
Rynek doświadczeń. Sprzedawanie marzeń. Jakie...
17-10-2016 r

Na te tematy dyskutowano w ramach spotkań konsultacyjnych nowego Programu rozwoju turystyki województwa lubelskiego.W ramach prac nad dokumentem pn. "Program rozwoju turystyki w województwie lubelskim do 2020 roku z perspektywą do 2030 r." przeprowadzone zostały 2 z 5 spotkań konsultacyjno - warsztatowych. Spotkania odbyły się 11 października w Lublinie oraz 13 października w Zamościu.

» czytaj więcej
Deszczowy rajd Green Velo po Roztoczu
12-10-2016 r


Blisko 70-kilometrowa trasa rajdu roztoczańskim odcinkiem Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo okazała się dość trudna i wymagająca, ale nie zniechęciła uczestników. Nawet deszcz nie był w stanie popsuć im nastroju i niemal wszyscy dojechali do mety w Zamościu. 

» czytaj więcej
Przyszłość turystyki regionu lubelskiego
22-09-2016 r

Jaki będzie kierunek rozwoju turystyki w naszym województwie? Na to pytanie odpowiedź znajdzie się w nowym dokumencie strategicznym opracowywanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

» czytaj więcej
Wykopki w Muzeum Wsi Lubelskiej
22-09-2016 r

Kto w niedzielę 25 września odwiedzi lubelski Skansen, będzie miał okazję obejrzeć pokazy kopania ziemniaków przy użyciu motyk i kopaczki konnej i nie tylko, bo smakosze spróbują również kartoflanych specjałów.  podcieniu chałupy z Urzędowa prezentowane będą tradycyjne narzędzia i pojemniki do ręcznego zbioru ziemniaków. W chałupie z Niemiec odbywać się będzie sprzedaż tradycyjnych potraw z ziemniaków. Z myślą o dzieciach i rodzinach organizatorzy przygotowali zabawy plastyczne i quiz na tematy ziemniaczane. Po pracy trochę zabawy przy ognisku w wąwozie przy dworze z Żyrzyna i degustacja pieczonych ziemniaków.

» czytaj więcej
1 2 3 ... 120 121 122 Następna...
Galeria
Tytuł galerii Regionalne Otwarcie Sezonu Kajakowego 2016

WYDAWNICTWA TURYSTYCZNE:

     

     

     

Lista produktów tradycyjnych

logo_LROT

Lokalna Organizacja Turystyczna ZAMOŚĆ i ROZTOCZE

Centrum Promocji i Rozwoju Polesia Zachodniego

LOT Kraina Lessowych Wąwozów

Lubelski Związek Stowarzyszeń Agroturystycznych

banerekRPN

link POT

imgUrząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, tel. 81 44 16 600, faks 81 44 16 602
Redakcja serwisu - Departament Promocji i Turystyki UMWL 
/ Informacje o plikach cookies /