Konferencja „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”

W imieniu Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji „Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców”, która odbędzie się już 10 czerwca o godz. 10.00 w Lubelskim Centrum Konferencyjnym sali S1 (parter). 

Podczas konferencji zostaną m. in. omówione założenia ustawy Polska Strefa Inwestycji. Powyższa ustawa zmienia zasady działania Specjalnych Stref Ekonomicznych i poszerza obszar, na którym możliwe jest uzyskanie zachęt inwestycyjnych z 0,08% do całych 100% terenów inwestycyjnych w Polsce. Na terenie województwa lubelskiego możliwe jest uzyskanie zwolnienia z podatku nawet na okres 15 lat! Szczegółowych informacji o tym instrumencie wsparcia udzielą Państwu przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, zarządzający SSE Euro-Park Mielec. 

Podczas konferencji uzyskają Państwo również najświeższe informacje o możliwościach uzyskania wsparcia finansowego w ramach funduszy unijnych zarówno w ramach konkursów skierowanych do przedsiębiorców, wynikających z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, jak i Krajowych Programów Operacyjnych, a także oferty preferencyjnych pożyczek przygotowanych przez m.in. Bank Gospodarstwa Krajowego.  

Po części merytorycznej zapraszamy Państwa na lunch oraz bezpośrednie rozmowy z prelegentami, którzy odpowiedzą na Państwa indywidualne pytania.

Pełną agendę wydarzenia znajdziecie Państwo w załączniku.