Dotacje na innowacje – spotkajmy się!

Unijne dotacje na lubelskie innowacje – cykl spotkań LAWP z przedsiębiorcami! Od maja jesteśmy „w trasie” po województwie lubelskim, przybliżając przedsiębiorcom i przyszłym właścicielom firm korzyści, jakie płyną z aplikowania o fundusze unijne.

Od ponad dekady jako Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości pomagamy firmom w regionie zdobywać dofinansowanie. Wiemy, ile potrzeba pieniędzy, żeby zrealizować marzenia o samodzielnym biznesie i jak często niewielki bywa budżet własny. Wprawdzie informacji o możliwości pozyskania wsparcia unijnego dla firm jest w mediach mnóstwo, ale która opcja jest najlepsza na konkretne działanie? Wybór jest ogromny i niełatwy.

Chcemy rozwiać wątpliwości, pomóc przedsiębiorcom wybrać właściwą drogę, a przede wszystkim być bliżej zainteresowanych. Jesteśmy właśnie w trakcie cyklu 20 spotkań dla przedsiębiorców w powiatach na terenie całego województwa. Zebraliśmy najlepszą kadrę prelegentów. Wraz z nami są jeszcze przedstawiciele Lubelskiego Centrum Konferencyjnego, Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, Lubelskiej Fundacji Rozwoju, Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., starostowie poszczególnych powiatów oraz członkowie Lokalnych Grup Działania.

Unijne dotacje na lubelskie innowacje w liczbach:

  • 9 spotkań w powiatach,
  • 27 godzin warsztatów,
  • 33 prelegentów,
  • 355 doinformowanych przedsiębiorców,
  • 1100 przejechanych kilometrów.

Całe to zamieszanie robimy dla Was – drodzy przedsiębiorcy, żebyście mogli być konkurencyjni na rynku nie tylko lokalnym, ale również międzynarodowym. Odwiedziliśmy już: Opole Lubelskie, Ryki, Puławy, Tomaszów Lubelski, Parczew, Radzyń Podlaski, Łęczną, Lubartów i Biłgoraj. W wakacje robimy przerwę w spotkaniach i wracamy już we wrześniu. Śledźcie uważnie stronę RPO, bo przed nami jeszcze 11 spotkań!

Od września spotkacie nas w Kraśniku, Janowie Lubelskim, Białej Podlaskiej, Zamościu, Chełmie, Krasnymstawie, Włodawie, Hrubieszowie, Świdniku, Łukowie oraz Lublinie!

Potrzebujesz więcej informacji na temat spotkań?

Zadzwoń już dziś! 81 462 38 44 lub napisz na sylwia.szczesna@lawp.eu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!