70. lat Krwiodawstwa na Lubelszczyźnie

Prezentacja mobilnych punktów poboru krwi, występ wojskowej orkiestry dętej, fotobudka, wystawa kolekcjonerskich pamiątek, galeria prac konkursowych oraz przede wszystkim uroczysta gala, podczas której goście mogli podziwiać występy Formacja Tanca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA. Tak okrągłą, 70. rocznicę obchodzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie‼️

17 października w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyły się główne uroczystości jubileuszu 70. lat Krwiodawstwa na Lubelszczyźnie. Wydarzenie przyciągnęło wielu gości, w tym honorowych krwiodawców, bez których RCKiK nie mogłoby istnieć.

70. lat to dobra okazja do podsumowań, podziękowań i snucia planów na przyszłość. To także czas, by uhonorować najbardziej zaangażowanych. Nagrody i wyróżnienia państwowe za wkład w rozwój krwiodawstwa i krwiolecznictwa przyznał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Swoje podziękowanie wraz z pamiątkowym grawertonem w imieniu Zarządu Województwa Lubelskiego złożył wicemarszałek Dariusz Stefaniuk.

Gratulujemy pięknego jubileuszu!

galeriaGALERIA