NOWY TERMIN 29-30 czerwca 2021 r. Samorządowego Kongresu Gospodarczego II Forum Regionów Trójmorza
Szanowni Państwo,

uwzględniając przedłużające się obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy o zmianie terminu Samorządowego Kongresu Gospodarczego II Forum Regionów Trójmorza z 27-28 kwietnia br. na 29-30 czerwca 2021 r.

Wobec zainteresowania regionów, jakie wzbudziła inicjatywa powołania Sieci Gospodarczej Regionów Trójmorza, celem Samorządu Województwa Lubelskiego jest spełnienie oczekiwań regionów w zakresie organizacji Wydarzenia. Priorytetem jest kontynuacja współpracy na rzecz budowania Sieci Gospodarczej Regionów Trójmorza, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy na poziomie samorządowym na rzecz rozwoju gospodarczego tej części Europy.

Licząc na Państwa wyrozumiałość i owocną współpracę zapraszamy do udziału w Samorządowym Kongresie Gospodarczym II Forum Regionów Trójmorza w dniach 29-30 czerwca 2021 r.

Bieżące informacje o Samorządowym Kongresie Gospodarczym II Forum Regionów Trójmorza dostępne są na stronie congress.lubelskie.pl i profilu Congress Lubelskie na Facebooku.

Organizatorzy
Samorządowego Kongresu Gospodarczego
II Forum Regionów Trójmorza