Seminarium nt. gospodarki odpadami

Informujemy, że 25 marca br. odbędzie się XVII seminarium on-line „Gospodarka odpadami – zagrożenie czy szansa dla rozwoju lokalnego”. Organizatorem wydarzenia jest Związek Miast Polskich.

Seminarium on-line „Gospodarka odpadami – zagrożenie czy szansa dla rozwoju lokalnego”, to kolejne seminarium z cyklu „Uruchomienie endogennych potencjałów warunkiem rozwoju małych i średnich miast w Polsce”.

Cykl seminariów jest realizowany w ramach Programu „Rozwój Lokalny” wdrażanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej w ramach III edycji Funduszy Norweskich i Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021. FRL to uruchomiona przez ZMP otwarta platforma samorządowo-rządowo-eksperckiej debaty oraz zintegrowany pakiet działań służących promocji podejścia oraz narzędzi zrównoważonego i endogennego rozwoju lokalnego.

W trakcie seminarium poruszone zostaną kwestie związane ze zmianami prawnymi i polityki w zakresie gospodarki odpadami, o jej znaczeniu w Zielonym Ładzie i polityce miejskiej. Podczas seminarium będzie można zapoznać się z przykładami rozwiązań w tej dziedzinie.

Organizator wydarzenia prosi o rejestrację udziału w seminarium wyłącznie poprzez formularz internetowy do 23 marca br.