Zaproszenie dla wystawców

Lubelskich rolników, producentów i przetwórców tradycyjnej żywności serdecznie zapraszamy do udziału w roli wystawcy w premierowej edycji festiwalu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pt. „Czary-mary – magia lubelskich owoców i warzyw”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 24-25 sierpnia 2019 r. na placu przy Zamku w Janowcu.

Głównym celem przedsięwzięcia jest identyfikacja i promocja tradycyjnej żywności, produkowanej przez lokalnych wytwórców, w oparciu o tradycyjne technologie z wykorzystaniem regionalnych surowców. Podobnie jak w poprzednich wydarzeniach, uczestnictwo jest bezpłatne.

Zgłoszenie udziału należy przesyłać na załączonym formularzu w terminie do 19 sierpnia br. pocztą:

  • elektroniczną na adres e-mail: rafal.serej@lubelskie.pl (wymagany skan wypełnionego i podpisanego zgłoszenia)
  • tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. A. Grottgera 4, 20-029 Lublin.

UWAGA WYSTAWCY!

Można jeszcze zgłaszać chęć udziału w organizowanym 25 sierpnia 2019 r. w Lublinie Wojewódzkim Święcie Miodu. Zainteresowanych prosimy o kontakt na podany wyżej e-mail.

Dodatkowych informacji na temat powyższych wydarzeń udziela pracownik Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL, p. Rafał Serej – nr tel. (81) 44 16 538.

 

do-pobraniaDO POBRANIA