Bezpłatne seminarium dla producentów

Lubelskich przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej zainteresowanych eksportem swoich artykułów do Chin zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnym seminarium pt. „HONGKONG bramą do rynku chińskiego”. Spotkanie organizowane przez Agencję Rozwoju Mazowsza we współpracy z Hong Kong Trade Development Council odbędzie się 15 stycznia 2019 r. w Warszawie.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo, jakie znaczenie ma Hongkong w sprzedaży transgranicznej i dlaczego firmy z całego świata otwierają tu swoje przedstawicielstwa a także co, jak i dlaczego warto eksportować do Chin. Będzie również mowa o Nowym Jedwabnym Szlaku, programach wsparcia dla przedsiębiorców oraz zasadach współpracy z Alibaba.com. Na koniec swoimi doświadczeniami podzielą się przedsiębiorcy, którzy pierwsze kroki na rynku chińskim mają już za sobą.

Organizatorzy podkreślają, że Hongkong posiada status Specjalnego Regionu Administracyjnego (SAR) Chińskiej Republiki Ludowej, dzięki któremu zachowuje polityczną niezależność, a artykuły rolno-spożywcze są uznawane za jedną z grup polskich towarów mających największe szanse na sukces w SAR.

Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go na adres e-mail: proeksport@armsa.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10 stycznia 2019 r. o godzinie 9:00.

Kontakt:
Agencja Rozwoju Mazowsza SA
Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
+4822 566 47 92
proeksport@armsa.pl
www.coie.armsa.pl

do-pobraniaDO POBRANIA