Zapraszamy do sprawdzenia, co Europa robi dla Ciebie i w Twoim regionie na stronie https://what-europe-does-for-me.eu/pl/portal
Jaki wpływ ma Europa na Twoje życie codzienne? Na miejsca pracy, rodzinę, opiekę zdrowotną, hobby, podróże, bezpieczeństwo, wybory dokonywane przez konsumentów i prawa społeczne? Jak uwidacznia się obecność Europy w miastach, miasteczkach i regionach?

Jako obywatele Europy, bez względu na to, gdzie żyjemy, jak zarabiamy na życie, ani w jaki sposób spędzamy czas, odczuwamy wpływ UE na nasze codzienne życie. Na tej stronie internetowej zamieszczone zostało szereg krótkich notatek przedstawiających osiągnięcia i działania UE z punktu widzenia indywidualnego obywatela. Te dostępne w jednostronicowym formacie dokumenty mogą służyć jako lektura, ale można się nimi również dzielić lub ponownie je wykorzystywać. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji, prosimy zapoznać się z dłuższymi dokumentami informacyjnymi na temat polityki UE w poszczególnych dziedzinach.

Strona ta tworzona jest na bieżąco. W najbliższych miesiącach pojawi się na niej więcej materiałów w większej liczbie języków UE.