Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Luksusowa Marka Roku 2019

22/11/2019 - 24/11/2019

Gala „Luksusowa Marka Roku 2019” odbędzie się w dniach 22 – 24 listopada 2019 roku w prestiżowym hotelu „Zamek Janów Podlaski” w Janowie Podlaskim. Partnerem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z Polski i z całego świata. „Luksusowa Marka Roku” to także jedyna nagroda tego typu oraz jedyna taka statuetka wręczana luksusowym firmom, produktom, usługom na całym świecie. Statuetki „Luksusowa Marka Roku” przyznawane są od kilku lat. Wśród dotychczasowych laureatów znajdują się m.in.: Wittchen, Volvo, Dr Irena Eris, Eva Minge, a także Cisowianka posiadająca certyfikat Marka Lubelskie i wiele innych.

Przez cały weekend na terenie hotelu odbywać się będą Targi Luksusu, których zwieńczeniem będzie przyznanie statuetek podczas uroczystej Gali w sobotę 23 listopada 2019 roku. Gala, to wyjątkowa okazja do promocji renomowanych produktów i usług regionu, wymiany poglądów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To także wspaniała okazja do promocji gospodarczej, jak i turystycznej Województwa Lubelskiego, a także propagowanie idei Marka Lubelskie nie tylko w zasięgu krajowym, ale i międzynarodowym. Niewątpliwie będzie to miało zasadniczy wpływ na wzmocnienie konkurencyjności regionalnych przedsiębiorstw oraz produktów i usług wewnątrz i na zewnątrz regionu.

Organizacja wydarzenia w Janowie Podlaskim to duża promocja regionu przez możliwość zaprezentowania inwestorom, biznesmenom, a także przybyłym gościom z całego świata piękna naszego regionu, możliwości gospodarczych, inwestycyjnych i biznesowych regionu.

Szczegóły

Start:
22/11/2019
Koniec:
24/11/2019

Miejsce

Zamek Janów Podlaski
Zamkowa 1
Janów Podlaski, 21-505
+ Google Map