Zaprojektuj logo i wygraj nagrody

Zapraszamy do konkursu na opracowanie projektu znaku graficznego – logo dla przedsięwzięcia promującego produkty tradycyjne i regionalne trzech województw (lubelskiego, podlaskiego i podkarpackiego) pt. „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski”. Na autora najlepszego projektu czeka nagroda pieniężna w wysokości 2 tys. złotych. Zwycięskie logo stanie się elementem identyfikacji graficznej tegorocznej edycji festiwalu i jako lubelska nominacja będzie startować w finałowym głosowaniu na oficjalne logo wydarzenia.

Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski. Jest skierowany zarówno do osób fizycznych, ich spółek, jak i osób prawnych zajmujących się projektowaniem graficznym. Każdy uczestnik konkursu może złożyć dowolną liczbę projektów. Projektowane logo powinno jednoznacznie kojarzyć się z festiwalem zatytułowanym „Na kulinarnym szlaku wschodniej Polski” i oddawać jego unikatowy, wielokulturowy charakter.

Przypomnijmy, że festiwal ten jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem organizowanym wspólnie przez marszałków trzech sąsiednich województw. Premierowa edycja imprezy odbyła się podczas ubiegłorocznego święta „W Krainie Pierogów” w Bychawie. Więcej na ten temat pisaliśmy → tutaj.

Komisja konkursowa oceni prace pod kątem czytelności komunikatu, funkcjonalności, oryginalności, a także łatwości konwersji na różne media oraz szerokiego zakresu skali reprodukcji. Laureat zostanie poproszony o stworzenie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej na podstawie wybranego logo. Zwycięski projekt w postaci znaku graficznego stanie się własnością Województwa Lubelskiego na podstawie umowy zawartej z autorem.

Prace w formie elektronicznej należy nadsyłać na adres: rafal.serej@lubelskie.pl, podając w tytule „Konkurs na logo”. Nieprzekraczalny termin dostarczenia prac upływa 31 marca 2017 r.

 

do-pobraniaDO POBRANIA

Uchwała ZWL

Regulamin konkursu (załącznik uchwały)