Rajd rowerowy Green Velo Włodawa – Chełm

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zapraszają na II Rajd Rowerowy Green Velo. Rajd odbędzie się 24 czerwca na trasie rowerowej Włodawa – Chełm. To doskonała okazja aby spędzić aktywnie czas oraz zapoznać się z walorami turystycznymi naszego województwa. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Celem Rajdu jest propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową, oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie woj. lubelskiego. Trasa biegnie przez piękny, bardzo malowniczy region. Jej długość to ok. 79 km, prowadzi z Włodawy przez – Żłobek – Muzeum w Sobiborze, Zbereże – Bytyń – Wola Uhruska – Uhrusk – Siedliszcze – Ruda – Leśniczówka – Nowiny – Okszów do Chełma. Ze względu na długość trasy zapraszamy uczestników o dobrej kondycji fizycznej.

Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest przesłanie na adres mailowy: info@lrot.pl uzupełnionej karty zgłoszeniowej (lub dostarczenie jej osobiście do punktu rejestracyjnego rajdu 24 czerwca na rynku we Włodawie) oraz ew. deklaracji rodziców osoby niepełnoletniej. Udział w rajdzie jest bezpłatny, ilość miejsc jest ograniczona – maksymalnie może pojechać 150 osób (decyduje kolejność zgłoszeń). W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie, prosimy o informację zwrotną najpóźniej do 23 czerwca do godz. 10.00.

Istnieje możliwość transportu uczestników wraz z rowerami z Chełma do Włodawy. Zbiórka godz. 7.00 na parkingu przy ul. Armii Krajowej 38 w Chełmie. Koszt 15 zł płatne na miejscu. Rejestrację uczestników rozpoczynamy o godz. 8.30 na rynku we Włodawie przy pomniku. Start z rynku we Włodawie o godz. 9.30. Meta ok. 17.30 na deptaku w Chełmie.

Strona wydarzenia

do-pobraniaDO POBRANIA

Regulamin rajdu

Program rajdu

Karta zgłoszeniowa