Rajd rowerowy Green Velo: Tomaszów Lubelski – Zamość

Fanów aktywnego wypoczynku zapraszamy do wzięcia udziału w rajdzie rowerowym Green Velo: Tomaszów Lubelski – Zamość od 30 września do 1 października. Wybierzmy się razem na rower w malowniczy region Roztocza. Udział w rajdzie jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona!

Rajd potrwa przez dwa dni, podczas których przejedziemy około 123 km. Pierwszego dnia długość trasy to 70 km z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu. W Krasnobrodzie przewidziano nocleg w ośrodku „Leśny Raj”. Drugiego dnia przejedziemy 53 km. Zobaczymy Młyn Wodny w Bondyrzu, Zwierzyniec czy Szczebrzeszyn. Meta to Rynek w Zamościu.

Celem rajdu propagowanie aktywnego spędzania czasu poprzez turystykę rowerową oraz promowanie atrakcji przyrodniczych, turystycznych i historycznych na trasie i korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, na terenie województwa lubelskiego.

Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie jest przesłanie na adres mailowy: info@lrot.pl uzupełnionej karty zgłoszeniowej, do 25 września, (lub dostarczenie jej osobiście do punktu rejestracyjnego Rajdu 30 września na rynku w Tomaszowie Lub.) oraz deklaracji rodziców osoby niepełnoletniej.

Szczegóły, regulamin i karta zgłoszeniowa.