Dom Polski Wschodniej w Brukseli czeka na zgłoszenia od firm z Lubelszczyzny zainteresowanych udziałem w Targach branży rolniczej – Libramont (Belgia). Wydarzenie odbędzie się w dniach 26 – 29 lipca 2019 r. Targi branży rolnej, leśnej i agrobiznesu to najważniejsze na świecie i największe targi na świeżym powietrzu w Europie. Każdego roku odwiedza je blisko 220 000 odwiedzających, 800 wystawców i 5 000 marek. Podczas targów prezentowane są aspekty związane z życiem na wsi z wielu punktów widzenia: maszyny, zwierzęta gospodarskie, leśnictwo, agrobiznes, ogrodnictwo, inżynieria lądowa, badania, edukacja i kultura.

Dom Polski Wschodniej w Brukseli zabezpieczy wspólną powierzchnię wystawienniczą, w formie stoiska dla wszystkich podmiotów z Polski Wschodniej wraz z wyposażeniem i zapleczem socjalnym. Powierzchnia ta zostanie podzielona na pięć części, do dyspozycji każdego z województw tworzących DPW. Wszyscy uczestnicy wydarzenia otrzymają bezpłatne wejściówki i będą mieli możliwość skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów LIBRAMONT.

Koszty dojazdu, wyżywienia, zakwaterowania, a także rozłożenia i złożenia ekspozycji, pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: www.foiredelibramont.com/en/ .

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej prosimy przesłać do 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) na adres info@eastpoland.eu. Niezbędnych informacji w przedmiotowej sprawie udziela:

Konrad Cedro, przedstawiciel województwa świętokrzyskiego w Brukseli,

Konrad.Cedro@sejmik.kielce.pl; tel.: +32 2 738 02 27.

 

do-pobraniaDO POBRANIA

Karta zgłoszeniowa Libramont 2019_Rev IOD