Organizujesz konferencję? Zapraszamy do LCK!

Lubelskie Centrum Konferencyjne jako jedne z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce przyciąga prestiżowe międzynarodowe i krajowe wydarzenia. Dowodem na to jest m.in. październikowa konferencja Pacific Voice Conference 2016, która skupia uczestników z 28 krajów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą wydarzeń organizowanych w LCK.

Dzięki inwestycji samorządu województwa w utworzenie Lubelskiego Centrum Konferencyjnego powstała możliwość starania się o prestiżowe wydarzenia, które wybiegają swoim zasięgiem poza granice naszego regionu. Już 7 i 8 października w LCK odbędzie się XXIV Edycja Pacific Voice Conference 2016 EU/Poland skupiająca, naukowców, laryngologów, foniatrów, logopedów, branżę IT i pedagogów śpiewu z 3 kontynentów.

Centrum wzmacnia rozwój przemysłu spotkań i turystyki biznesowej w Lublinie i regionie, zwiększają możliwości inwestycji w regionie oraz promocję województwa lubelskiego. „Te międzynarodowe i krajowe wydarzenia, które do tej pory udało się pozyskać do LCK wpisują się w regionalne inteligentne specjalizacje – co potwierdza, że są to wiodące obszary gospodarcze i najbardziej perspektywiczne w rozwoju naszego województwa. To najlepiej pokazuje zasadność utworzenia LCK” – mówi marszałek województwa lubelskiego Sławomir Sosnowski.

Warto dodać, że już po 3 miesiącach po otwarciu obiektu został prawie dwukrotnie przekroczony wskaźnik projektu inwestycyjnego, który wynosił 18 wydarzeń w całym 2016 roku. LCK zorganizowało do tej pory 33 wydarzenia, w których udział wzięło około 5 tysięcy uczestników.

O najważniejsze wydarzenia LCK starało się od dłuższego czasu, jeszcze na etapie budowy pracownicy byli w kontakcie z wieloma potencjalnymi organizatorami, to zaowocowało dotychczasowym pakietem planowanych ponadregionalnych wydarzeń w 2016 r, który prezentujemy poniżej:

– Międzynarodowa konferencja gospodarcza „Rynki Żywności: Ewolucja w czasach zmian”, 18-20 maja,

– X Międzynarodowa Konferencja Chromatograficzna, 6-9 czerwca

– Międzynarodowa Konferencja Lubelskie Dni Nauki i Biznesu, 10-15 czerwca,

– II Polsko-Japońsko-Węgierskie Sympozjum Chirurgiczne „Triangle Symposium”, 18-20 czerwca,

– Kongres Inicjatyw Europy Wschodniej 2016, 29 września – 01 października,

– XXIV Edycja Pacific Voice Conference- EU Poland Edition, 7-8 października,

– XI Międzynarodowe Sympozjum „Choroby przełyku i żołądka”, 13-14 października,

– IV Polski Kongres Przedsiębiorczości, 27-28 października.

Pełną ofertę Lubelskiego Centrum Konferencyjnego znajda Państwo na stronie:

http://lcklubelskie.pl/