Z gubernatorem Nevady o biznesie

W Lublinie 17 października odbędzie się konferencja NLab Nevada-Lubelskie acceleration bridge. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami biznesu z całego świata. O biznesie porozmawiamy z Brianem Sandovalem – gubernatorem stanu Nevada. Jako pierwszy region w Polsce podejmiemy rozmowy na temat rozwoju start’upów z regionu we współpracy z partnerami z USA. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Uczestnicy zyskają okazję do wymiany doświadczeń i rozwiązań z liderami i ekspertami z różnych dziedzin, a także możliwość znalezienia potencjalnego partnera biznesowego z zagranicy. Konferencja będzie podzielona na kilka paneli dyskusyjnych, podczas których każdy pozna praktyczne wskazówki dotyczące współpracy polsko-amerykańskiej, w tym również w obszarze współpracy biznesu z nauką. Oprócz wybitnych przedstawicieli z Nevady, gościć będziemy krajowych i lubelskich ekspertów. Wszyscy razem zmierzą się w merytorycznych panelach tematycznych:

  • instytucje akceleracyjne / wsparcie biznesu,
  • innowacyjne technologie wodne,
  • innowacje w obszarze gier wideo,
  • systemy autonomiczne dla pojazdów,
  • fotonika.

W programie zaplanowano również podpisanie listu intencyjnego na temat przystąpienia do międzynarodowego programu akceleracyjnego dla ambitnych start’upów z naszego regionu. Organizatorami wydarzenia są Samorząd Województwa Lubelskiego oraz stan Nevada.

Szczegółowe informacje

Rejestracja

do-pobraniaDO POBRANIA

PROGRAM