Kozłówka zaprasza na majowy weekend

Nie masz pomysłu na majówkę? Spędź go w Kozłówce. Pokazy kulinarne, rekonstrukcje historyczne, prezentacje sprzętu strażackiego i policyjnego,  gry i zabawy dla najmłodszych – to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych na majowy weekend. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Program: 

 • 1 maja 
  – godz.10.00-15.00Łączka za Teatralnią – Manewry Kulinarne – kuchnie polowe z różnymi specjałami, występy akordeonistów w ramach II Ogólnopolskiego Zlotu Akordeonistów oraz gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez animatorów.
  – godz.10.00-15.00Dziedziniec przed pałacem – pokazy wozów strażackich wszystkich jednostek z naszego regionu – będzie można wejść do pojazdu, włączyć koguty, przymierzyć hełm strażacki.
  – godz.12.00-13.00Łączka przed bażantarnią – pokaz możliwości bojowych strażaków m.in.: rozcinanie wraku samochodu, udzielanie pomocy poszkodowanym, łączenie węży, uruchamianie motopompy. Każdy będzie też mógł spróbować swoich sił w gaszeniu „pożaru”.
 • 2 maja
  – godz.10.00-15.00
  Dziedziniec przed pałacem – pokaz radiowozów i motocykli policyjnych. Dodatkową atrakcją dla dzieci, będzie możliwość wzięcia udziału w w grach edukacyjnych. Uczestnicy dostaną kolorowanki i odblaski o tematyce policyjnej. Na łączce za Teatralnią do dyspozycji będą też  dmuchańce.
  – godz.10.00-15.00 Kordegarda płn. – prezentacja filmu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.
 • 3 maja
  – godz.09.00-16.00 Pałac – przed każdą wycieczką przewodniczki będą przypinały dzieciom biało-czerwone wstążeczki, aby w taki sposób uhonorować ważny historyczny dzień.W tych dniach zwiedzanie Muzeum odbywa się w godz.09.00-16.00.

Zapraszamy do aktywnego udziału!

galeriaGALERIA