Karma wraca II – pomagamy czworonogom

„Karma Wraca II” to wyjątkowa akcja, która odbędzie się 3 grudnia w Kozłówce. Ty także możesz odmienić los bezdomnych czworonogów z naszego regionu. Zwierzaki będą czekały na karmę, akcesoria oraz szanse na dom. Darczyńcy tego dnia zwiedzą pałac za darmo!

Ostatni dzień turystycznego sezonu w Kozłówce upłynie w towarzystwie czworonogów. W tym dniu każda osoba, która przekaże dary dla psiaków ze schroniska w Nowodworze, w godz. 10–15 zwiedzi pałac bezpłatnie.

Co jest potrzebne? Przede wszystkim smycze, obroże, szelki, koce, legowiska, krople na kleszcze i karma. Dary będą zbierać wolontariusze w punkcie informacyjnym w budynku Kasy Muzeum. Dzięki „Wolontariatowi Schroniska dla Psów w Nowodworze” muzeum odwiedzi kilka psiaków, z którymi będzie można udać się na spacer po parku i uzyskać informacje, jak można adoptować zwierzaka. To wyjątkowy dzień, który łączy przyjemne zwiedzanie pięknego pałacu z pożytecznym działaniem na rzecz psów i kotów. A w tym wszystkim pamiętajmy o jednej zasadzie: Karma wraca!

Szczegóły wydarzenia