II Debata Miast i Regionów Partnerskich Województwa Lubelskiego

Zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego do udziału w tym wyjątkowym tygodniu przyjęły delegacje z regionów partnerskich województwa ze wszystkich zakątków świata, m.in. ze Stanu Nevada (USA), Administracji Prowincji Henan (Chiny), naukowcy z Politechniki Henańskiej, delegacja z Prowincji Gelderland (Holandia), a także delegacje zza naszej wschodniej granicy: Obwodu Wołyńskiego i Tarnopolskiego. Ponadto udział wezmą również przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i członków „Domu Europy” posiadający aktywnych partnerów poza granicami RP.

II Debata Miast i Regionów, która zainauguruje tegoroczną edycję ETI, będzie doskonałą okazją do dyskusji samorządowców z Polski i zagranicy na temat szans oraz wyzwań, jakie dają nam relacje biznesowe oparte na innowacjach, a także dialogu młodych firm z doświadczonym biznesem. Podczas wydarzenia zostanie uroczyście podpisana umowa o współpracy między Województwem Lubelskim i Obwodem Tarnopolskim.

Zachęcamy Państwa do udziału w II Debacie Miast i Regionów Partnerskich Województwa Lubelskiego, organizowanej wraz ze Stowarzyszeniem „Europejskie Centrum Integracji i Współpracy Samorządowej Dom Europy”, w dniu 18 września 2018 r.
o godz. 17.00 w Sali S2 Lubelskiego Centrum Konferencyjnego w Lublinie, ul. A. Grottgera 2.

W celu udziału w wydarzeniu prosimy o rejestrację.