Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu

Przedsiębiorców i samorządowców zapraszamy na konferencję „Biznes Lubelskie w sieci. Lokalna gospodarka siłą regionu”, która odbędzie się 7 marca o godz. 9 w LCK. Porozmawiamy m.in. o tym, jak „złapać w sieć” potencjalnego inwestora, i dlaczego nasze miasto/gmina/powiat powinny być dla inwestorów atrakcyjne. Gościem specjalnym oraz moderatorem wydarzenia będzie Maciej Orłoś, który opowie jak w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości korzystać z ogólnie dostępnych narzędzi jakimi są Internet i telewizja.

Wydarzenie skierowane jest głównie do włodarzy miast i gmin, pracowników administracji, przedstawicieli uczelni, ekspertów, ale również szerokiego grona przedsiębiorców.  Zaproszeni goście podzielą się z Państwem bogatym doświadczeniem, a zespół Biznes Lubelskie przedstawi plany współpracy ze wszystkimi jednostkami samorządu terytorialnego na najbliższe miesiące. Planujemy szereg spotkań dla przedsiębiorców i bez Państwa wsparcia oraz zaangażowania realizacja tych projektów nie będzie możliwa.

W ostatnich latach nastąpił znaczący wzrost aktywności sektora publicznego w zakresie wspierania biznesu, tworzenia przyjaznego klimatu dla jego działalności, a także dostosowywania się do oczekiwań firm. Szczególne osiągnięcia na tym polu ma województwo lubelskie, co daje nam silny mandat do dalszego działania zarówno w kierunku wzmacniania rozwoju przedsiębiorczości lokalnej, jak i działań dotyczących wzrostu atrakcyjności inwestycyjnej regionu. Rosnąca świadomość społeczna, nowe wyzwania, a przede wszystkim  szanse rozwojowe wymuszają na nas wszystkich budowanie i stymulowanie szeroko pojętej kooperacji.

Formularz zgłoszeniowy

Program wydarzenia