Biegniesz – pomagasz!

3 września wystartuje szósta odsłona Poland Business Run. To inicjatywa, która łączy środowisko biznesowe w ramach charytatywnej sztafety. Uczestnicy pobiegną w tym roku w 8 miastach, po raz pierwszy w Lublinie. Celem jest pomoc w sfinansowaniu nowoczesnych protez, rehabilitacji i pomocy psychologicznej dla osób po amputacji. Zachęcamy do zgłoszenia swojej drużyny i wzięcia udziału w biegu!

To bieg, który promuje zdrowy styl życia i zachęca do dobrej zabawy. W ramach akcji „Pomagam Bardziej”, każdy może wpłacić dowolną kwotę za pośrednictwem wybranej drużyny. Dzięki każdej wpłacie mamy szansę bardziej pomóc beneficjentom. Tylko w ubiegłym roku, w biegu w całej Polsce, wzięło udział ponad 16 tysięcy osób z 1118 firm, które zebrały wspólnie 1.019.216 złotych. Fundacja Poland Business Run po raz pierwszy organizuje charytatywny bieg biznesowy w Lublinie. Misją Fundacji jest profesjonalna pomoc osobom z niepełnosprawnościami narządu ruchu, pomoc w ich aktywizacji oraz niwelowanie barier społecznych, a także pomoc osobom zagrożonym amputacją. 

– Lubelskie to region przyjazny biznesowi, przyjazny ludziom i mądrym przedsięwzięciom. Dlatego Lublin Business Run to inicjatywa, która doskonale wpisuje się w klimat naszego regionu. Cieszę się, że pojawiliśmy się na mapie największej w Polsce charytatywnej biegowej sztafety. Jak w każdej sztafecie najważniejsza jest drużyna, w tym przypadku współpraca przekłada się na pomoc dla konkretnej osoby. Zachęcam do zgłoszenia własnej drużyny – mówi Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego. 

Szczegółowe informacje

Partnerami akcji w regionie są Województwo Lubelskie i Miasto Lublin.

galeriaGALERIA