„60+Kultura” na weekend

W pierwszy weekend kalendarzowej jesieni  zapraszamy wszystkich seniorów z naszego województwa na podróż szlakiem kultury. Spotkania, wykłady, warsztaty i wycieczki z przewodnikami –to wszystko za symboliczną cenę lub bezpłatnie! Osoby powyżej 60. roku życia będą mogły skorzystać z oferty przygotowanej specjalnie dla nich w ramach kampanii „60+Kultura”.

Do wspólnego zwiedzania zaprasza Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym. 16 i 17 września spotykajmy się w Gmachu Głównym przy Rynku 19 o godz. 11:00. Rozpoczynamy od wspólnego zwiedzania wystawy malarstwa Tadeusza Chyły. W sobotę dodatkowo przechodzimy do Domu Kuncewiczów, a w niedzielę do Oddziału Przyrodniczego, gdzie pracownicy Muzeum oprowadzą po wystawach stałych i czasowych. Szczegóły tutaj.

Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zaprasza  23 i 24 września. Każdy senior karnet na wszystkie ekspozycje będzie mógł zakupić za jedyne 18 zł, a pojedyncze wejście do pałacu – już za 600 gr!

Muzea, galerie, domy kultury, teatry – przygotowały specjalną ofertę dla seniorów. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w miejscu zamieszkania.