Zostań wystawcą na NATURA FOOD!

Produkujesz żywność ekologiczną lub tradycyjną na terenie naszego regionu? Chcesz, aby jej walory poznali smakosze nie tylko w kraju, ale i za granicą? A może planujesz nawiązać intratne kontakty handlowe i współpracę z sektorem gastronomii? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej do wspólnej prezentacji wyrobów podczas targów NATURA FOOD, które odbędą się w dniach 12-14 października w Łodzi.

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD to najważniejsze i największe wydarzenie branży ekoproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ubiegłym roku wystawę odwiedziło blisko 12 tys. osób, wśród których byli przedstawiciele kadry menedżerskiej ekobiznesu, osoby odpowiedzialne za zakupy w sieciach handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych, aptekach oraz właściciele sklepów, hurtownicy i dystrybutorzy produktów, a także delegaci ambasad i branży z krajów europejskich i azjatyckich. Na uwagę zasługuje fakt, iż stosunek odwiedzających z branży do konsumentów z roku na rok się zwiększa na korzyść tych pierwszych – zapewniają organizatorzy.

Udział w wystawie umożliwia nie tylko promocję własnych produktów i nawiązanie relacji biznesowych, ale też prowadzenie sprzedaży oferowanych wyrobów bezpośrednio na stoisku promującym województwo lubelskie. Zainteresowani wystawcy będą również mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, konferencjach i szkoleniach. W tym roku targom towarzyszyć będzie m.in. Forum EKObranży oraz Akademia Biokuriera i BIObiznes Forum.

Naszym wystawcom zapewniamy BEZPŁATNE miejsce na wspólnym stoisku regionalnym. Koszt zabudowy ekspozycji wraz z wyposażeniem finansuje urząd marszałkowski. Po stronie producentów pozostaną jedynie koszty związane z dojazdem oraz zakwaterowaniem.

Jesteś zainteresowany? Wypełnij, podpisz i zeskanuj formularz uczestnictwa, a następnie prześlij go drogą elektroniczną na adres e-mail: jakub.paszkiewicz@lubelskie.pl do 19 września 2018 r.

Uwaga: o zakwalifikowaniu do uczestnictwa w targach decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz różnorodność asortymentu.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do Departamentu Rolnictwa i Środowiska UMWL pod numer: (81) 44 16 532. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

do-pobraniaDO POBRANIA