Targ Żywności i Rękodzieła Eco-GALA w Lublinie zaprasza

Mieszkańców Lublina i regionu (konsumentów), a także lokalnych producentów żywności wysokiej jakości – bez użycia pestycydów (wystawców), zapraszamy do udziału w Targu Żywności i Rękodzieła Eco-GALA, który odbywa się w galerii przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 15.00.

Obecnie swoje specjały wystawia tu ok. 40 wystawców, którzy w swojej ofercie mają m.in. specjały wpisane na ogólnopolską Listę Produktów Tradycyjnych lub oznaczone certyfikatami ekologicznej żywności. Spotkacie tu więc producentów, którzy często współpracują z nami przy organizacji „marszałkowskich” festynów, kiermaszów i festiwali.

Współtwórcy targów zapewniają, że Eco-GALA to miejsce spotkań osób dbających o zdrowie swoje i innych, to możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania przyjaźni.

Co ważne, przedsięwzięcie nie ma charakteru komercyjnego – zarządzająca budynkiem spółka GALA wspiera producentów, udostępniając im przestrzeń na pierwszym piętrze galerii oraz przestrzeń magazynową na stoły ekspozycyjne.

Jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy wszystkich lokalnych rolników do korzystania z możliwości sprzedaży swoich produktów podczas cosobotniej Eco-Gali. Doskonała lokalizacja galerii oraz bezpłatny parking sprawia, że wszystkie wspólne inicjatywy mogą być bardziej dostępne dla mieszkańców Lublina – mówi dyrektor zarządzający spółką GALA, Włodzimierz Giermasiński. – Jako lokalni przedsiębiorcy wiemy, jak ważne jest wspieranie rozwoju tych najmniejszych inicjatyw. Jesteśmy dumni, że w naszym regionie możemy znaleźć szeroki wachlarz produktów lokalnych, a lubelska Lista Produktów Tradycyjnych wciąż się wydłuża. Eco-Gala to rynek zbytu tych produktów i szansa dla wszystkich na zakup żywności wysokiej jakości w rozsądnych cenach dzięki krótkiemu łańcuchowi dostaw – dodaje.

Więcej informacji na temat Eco-Gali znajdziecie tutaj: gala.com.pl/eco-gala. Zachęcamy do współpracy.