Pod szyldem „Lubelskie” na targi NATURA FOOD

Produkujesz żywność ekologiczną lub tradycyjną na terenie naszego regionu? Chcesz, aby jej walory poznali smakosze nie tylko w kraju, ale i za granicą? A może planujesz nawiązać intratne kontakty handlowe i współpracę z sektorem gastronomii? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej do wspólnej prezentacji wyrobów podczas targów NATURA FOOD, które odbędą się w dniach 18-20 października br. w Łodzi.

Naszym wystawcom zapewniamy BEZPŁATNE miejsce na wspólnym stoisku regionalnym. Koszt zabudowy ekspozycji wraz z wyposażeniem finansuje urząd marszałkowski. Po stronie producentów pozostaną koszty związane z dojazdem oraz zakwaterowaniem.

Dlaczego warto z nami pojechać?

NATURA FOOD to targi o ugruntowanej pozycji, na które z niecierpliwością czeka nie tylko branża, ale też klienci indywidualni. »Nikt nie ma wątpliwości, że o sile targów takich jak „NATURA FOOD” i „beECO” świadczą ich wystawcy« – czytamy w komunikacie prasowym reklamującym wystawę. A w tym roku ma być ich ok. 350. Będą to producenci z całego świata, których bogaty asortyment ma przełożyć się na liczbę odwiedzających. Tegoroczne tematy przewodnie targów to: świadome odżywianie, polityka zero waste, foodsharing oraz idea do it yourself.

Udział w wystawie umożliwia nie tylko promocję własnych produktów i nawiązanie relacji biznesowych, ale też prowadzenie sprzedaży oferowanych wyrobów bezpośrednio na stoisku promującym województwo lubelskie. Zainteresowani wystawcy będą również mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, konferencjach i szkoleniach. W tym roku targom towarzyszyć będzie m.in. Kongres EKObranży oraz BIObiznes Forum. Jak zapewniają organizatorzy, to świetna okazja, żeby dowiedzieć się, kim tak naprawdę jest klient wege, co tak właściwie charakteryzuje BIOżywność, a także poznać zalety i wady sprzedaży internetowej.

Tradycyjnie już w trakcie targów rozdane zostaną „Złote Medale”. W tym roku oprócz produktów ekologicznych i tradycyjnych, docenione zostaną również tzw. produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Legitymowanie się przyznanym w Łodzi wyróżnieniem to nie tylko stempel jakości dla produktu, ale też prestiż dla stojącej za nim firmy. Więcej na temat konkursu w regulaminie poniżej.

Jesteś zainteresowany?

Wypełnij, podpisz i zeskanuj formularz uczestnictwa, a następnie prześlij go drogą elektroniczną na adres e-mail: drrow@lubelskie.pl do 13 września 2019 r.

Uwaga: o zakwalifikowaniu do uczestnictwa w targach decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz różnorodność asortymentu.

Chcesz wiedzieć więcej o targach? Zajrzyj na stronę: naturafood.pl. Masz pytania w sprawie wyjazdu? Zadzwoń do Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL pod numer: (81) 44 16 568. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

do-pobraniaDO POBRANIA