Oferta wystawiennicza Warsaw Food Expo 2019

Lubelskich producentów z branży spożywczej, którzy chcą wziąć udział w Międzynarodowych Targach Żywności WARSAW FOOD EXPO 2019 w dniach 12-14 września 2019 roku, informujemy, że organizator targów przygotował specjalną ofertę dla wystawców.

Ptak Warsaw Expo podaje, że aby zostać wystawcą, należy wraz z przesłaniem zgłoszenia uiścić jedynie opłatę rejestracyjną. Pozostałą kwotę wynikającą z całego zamówienia można rozliczyć na 30 dni przed rozpoczęciem targów. Ponadto dla firm, które zdecydują się wziąć udział w targach i do 20 czerwca 2019 roku złożą formularz zamówienia, spółka oferuje specjalny rabat 30% na zamawiane w Ptak Warsaw Expo zabudowę wystawienniczą i wyposażenie stoisk.

Organizator zapewnia jednocześnie, że Warsaw Food Expo to doskonała okazja do prezentacji produktów spożywczych, dotarcia do odbiorców z sieci handlowych i branży HoReCa w ramach takich sektorów, jak mięsno-rybny, mleczarski, owocowo-warzywny, piekarsko-cukierniczy, napojowy, alkoholowy, convenience food i żywności regionalnej.

Wszyscy zainteresowani producenci i odbiorcy będą mogli wziąć udział w spotkaniach B2B z przedstawicielami największych sieci handlowych w Polsce i zagranicznymi grupami zakupowymi. W 2018 roku udało się w ten sposób odbyć ponad 600 indywidualnych spotkań. W programie nie zabraknie także konferencji i seminariów przeznaczonych dla wystawców i odwiedzających targi.

Więcej informacji na temat Targów i oferty skierowanej do wystawców znajduje się na stronie internetowej warsawfoodexpo.pl.