Konkurs o Medal Targów „Smaki Regionów”

Zbliża się kolejna szansa na promocję lubelskich smakołyków. Mowa o targach „Smaki Regionów”, które odbędą się w dniach 28-30 września w Poznaniu. Producenci, którzy zdecydują się wziąć udział w targach, mają dodatkowo szansę powalczyć w konkursie o „Medal Targów SMAKI REGIONÓW”. Jak podkreślają organizatorzy: „przyznane wyróżnienie niewątpliwie pozwala wzmocnić siłę przekazu marketingowego i wyróżnić produkt na rynku”.

Co warto wiedzieć?

  • Medal otrzymają najlepsze produkty żywności naturalnej i tradycyjnej z obszaru państw Unii Europejskiej, zgłoszone jako eksponat wystawienniczy, na stoisku targowym podczas trwania Targów Smaki Regionów.
  • Konkurs rozegrany zostanie w dwóch kategoriach: produkty pochodzenia roślinnego i zwierzęcego.
  • Oceniana będzie m.in. tradycyjność produktu, jego jakość, konkurencyjność, opakowanie oraz promocja danego regionu przez  produkt zgłoszony do konkursu.
  • Produkty do udziału w konkursie mogą zgłaszać wystawcy lub podwystawcy targów „Smaki Regionów 2019”.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie: smaki-regionow.pl, na której jest również opublikowana karta zgłoszeniowa. Kartę należy wypełnić, podpisać i wysłać na adres Międzynarodowych Targów Poznańskich do 17 września br.

Uwaga producenci!

Zainteresowanych wspólną promocją na stoisku przygotowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego podczas targów „Smaki Regionów” w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mailowy: rafal.serej@lubelskie.pl.