Jesienno-zimowa oferta wystawiennicza

Produkujesz żywność ekologiczną lub tradycyjną na terenie naszego regionu? Chcesz, aby jej walory poznali smakosze nie tylko w kraju, ale i za granicą? A może planujesz nawiązać intratne kontakty handlowe i współpracę z sektorem gastronomii? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej do wspólnej prezentacji wyrobów podczas targów: Smaki Regionów w Poznaniu (23-26 września), Natura Food w Łodzi (13-15 października) oraz Ekogala w Rzeszowie (8-9 grudnia).

Dlaczego warto? Udział w tych wystawach umożliwia nie tylko promocję własnych produktów i nawiązanie relacji biznesowych, ale też prowadzenie sprzedaży oferowanych wyrobów bezpośrednio na stoisku promującym województwo lubelskie. Zainteresowani wystawcy będą również mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych.

  1.  SMAKI REGIONÓW odbywają się równolegle z targami Polagra Food oraz Polagra Gastro. To wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, które jest hołdem dla polskiej żywności tradycyjnej, a także lokalnej i certyfikowanej.
    www.smaki-regionow.pl 
  2. NATURA FOOD to międzynarodowe targi żywności ekologicznej i naturalnej, a zarazem największa w Polsce impreza o ugruntowanej marce poświęcona ekożywności. W tym roku odbędzie się jej jubileuszowa, X edycja. Wystawie organizowanej na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich towarzyszyć będzie VI edycja Targów Ekologicznych Stylu Życia Be Eco.
    www.targi.lodz.pl
  3. EKOGALA to międzynarodowe targi produktów i żywności wysokiej jakości, będące jednym z ważniejszych wydarzeń branży ekoproduktów w Polsce. Co roku odbywają się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce k. Rzeszowa.
    www.ekogala.eu

Naszym wystawcom zapewniamy BEZPŁATNE miejsce na wspólnym stoisku regionalnym! Koszt zabudowy ekspozycji wraz z wyposażeniem finansuje urząd marszałkowski. Po stronie wystawcy pozostaną jedynie koszty związane z dojazdem oraz zakwaterowaniem.

Wypełnione, podpisane i zeskanowane formularze zgłoszeń należy wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail: rafal.serej@lubelskie.pl do 31 sierpnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy do wspólnej promocji naszego regionu!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Materiał opracowany przez Sekretariat Regionalny
Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Województwa Lubelskiego.
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

do-pobraniaDO POBRANIA

galeriaGALERIA