Międzynarodowe Dni Zieleni Green Days 2017

Miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów z kraju i zagranicy – tak opisać można Międzynarodowe Dni Zieleni Green Days 2017. Odbędą się one w dniach 7-9 kwietnia w Nadarzynie koło Warszawy.

W 6 salonach: Architektury Krajobrazu, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Techniki Ogrodniczej, Florystyki oraz Pszczelarstwa, prezentowane będzie wszystko, co związane jest z szeroko pojętą branżą ogrodniczą: od roślin ozdobnych, przez sprzęt ogrodniczy i wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie.

Województwo Lubelskie zorganizuje swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie możliwość prezentowania materiałów reklamowych lubelskich firm i instytucji, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane będzie bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie oraz pracy na wspólnym stoisku. W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu, zachęcamy do przysyłania nam swoich materiałów reklamowych, które udostępnimy na naszym stanowisku.

W ramach imprezy odbywać się wystawy towarzyszące takie jak:

Osoby zainteresowane udziałem lub wysyłką materiałów prosimy o kontakt:
Danuta Sulowska
tel. +48 81 537 16 27
mail: danuta.sulowska@lubelskie.pl