Ministerstwo Zdrowia w ramach projektu „Wspólnie dla Zdrowia” organizuje  IV Konferencję Ogólnopolskiej Debaty „Wspólnie dla Zdrowia”: Kadry w ochronie zdrowia: wyzwania i rozwój pod patronatem Zespołu Trójstronnego ds. Ochrony Zdrowia.

17 stycznia 2019 r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbędzie się kolejna konferencja w ramach debaty „Wspólnie dla Zdrowia”. Eksperci będą dyskutować na temat roli kadr w systemie ochrony zdrowia. W dotychczasowej dyskusji uczestnicy konferencji starali się określić zadania, zasady działania i strukturę systemu ochrony zdrowia w Polsce. Szczegółowo omawiano funkcjonowanie podstawowej opieki medycznej i opieki wysokospecjalistycznej, a także sposoby zarządzania tymi systemami na poziomie regionalnym i ogólnopolskim. Dyskusja dotyczyła także sposobów finansowania ochrony zdrowia.

Podczas konferencji w Lublinie zostaną omówione trzy obszary tematyczne: kształcenie przed– i podyplomowe kadr, medycznych, nowe zawody w medycynie – ich rola i miejsce w systemie ochrony zdrowia oraz wynagrodzenia w ochronie zdrowia.

Poniżej szczegółowa agenda IV Konferencja Ogólnopolskiej Debaty Wspólnie dla zdrowia 17.01.19 Lublin
wydarzenia oraz zaproszenie do wzięcia udziału w spotkaniu.

Link do rejestracji: http://wspolniedlazdrowia.com/zarejestruj-sie/

Więcej o programie: http://wspolniedlazdrowia.com