Weź udział w misji do Norwegii – technologie poprawiające jakość życia

W imieniu organizatorów zapraszamy potencjalnych beneficjentów zainteresowanych dotacją z programu Funduszy Norweskich do udziału w misji do Norwegii. Misja skierowana jest do producentów rozwiązań rehabilitacyjnych i poprawiających jakość życia (ang. welfare technologies). Organizatorem misji jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Innovation Norway.

Do udziału w misji gospodarczej do Oslo, która planowana jest na 13-14 czerwca 2019 r. zachęcamy firmy chcące wprowadzić na rynek nowe lub znacząco ulepszone produkty poprawiające jakość życia osób z ograniczeniami funkcjonalnymi, w tym odpowiadające na potrzeby osób starszych. Udział w misji jest bezpłatny, natomiast uczestnicy pokrywają
w swoim zakresie transport i zakwaterowanie (1 nocleg).

Najważniejszym elementem misji będą spotkania b2b z członkami największego w Norwegii klastra medycznego Norway Health Tech oraz innymi podmiotami, które są zainteresowane wspólną realizacją projektów finansowanych z Norweskiego Mechanizmu Finansowego.
W konkursie, zaplanowanym przez PARP na jesień 2019 r., będzie można uzyskać dotację nawet do 8 000 000 złotych.

Organizatorzy przygotowali dla Państwa atrakcyjny dwudniowy program, w tym spotkania z klastrem Oslo Cancer Center, instytutem badawczym SINTEF Welfare, Ambasadorem RP
w Norwegii oraz prezesem Norwesko-Polskiej Izby Handlowej.

Zgłoszenia uczestnictwa w misji przyjmuje PARP, a dodatkowe pytania można kierować na adres: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl, tel.( 22) 432 82 97.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija już wkrótce tj. 31 maja 2019 r. Liczba uczestników niestety jest ograniczona, tak więc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla zainteresowanych szczegóły wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz programem wydarzenia  dostępne są stronie.