Przedłużony termin składania wniosków do konkursu GRIEG!

Ważna informacja dla zainteresowanych konkursem GRIEG w ramach Programu Badania – termin składania wniosków w konkursie został przedłużony do 28 października 2019 r. do godz. 24:00! 

GRIEG to ogłoszony przez Narodowe Centrum Nauki konkurs na polsko-norweskie projekty badawcze, które można realizować we wszystkich dziedzinach nauk ze szczególnym uwzględnieniem badań polarnych i badań z zakresu nauk społecznych. Konkurs jest finansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021, a jego budżet wynosi ponad 37 mln euro.

Jak podaję Operator (Narodowe Centrum Nauki) w dniu 18 września br.  zostanie uruchomiony czat informacyjny, podczas którego osoby zainteresowane będą miały okazję do zadania pracownikom NCN pytań dotyczących konkursu. Czat będzie otwarty w godzinach od 10.00 do 12.00 dla naukowców z Polski oraz Norwegii i będzie prowadzony w języku angielskim. Odpowiedzi na pytania zadawane podczas czatu zostaną opublikowane na stronie Narodowego Centrum Nauki w sekcji poświęconej funduszom EOG i funduszom norweskim.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Narodowego Centrum Nauki.