Forum Innowacji: ZDROWA ŻYWNOŚĆ A JAKOŚĆ ŻYCIA W REGIONIE

Zapraszamy na Forum Innowacji pod tytułem: ZDROWA ŻYWNOŚĆ A JAKOŚĆ ŻYCIA W REGIONIE realizowane w ramach projektu EmpInno (Interreg Regiona morza Bałtyckiego 2014-2020). Spotkanie odbędzie się 13 kwietnia (piątek) w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, przy ulicy Artura Grottgera 2, w Sali konferencyjnej na I piętrze.

Tematem przewodnim forum będzie zdrowa żywność w oparciu o produkcję roślinną. Spotkanie podzielone jest na II części. Pierwsza część będzie obejmowała wystąpienia ekspertów, którzy będą mówili między innymi o innowacyjności sektora rolno-spożywczego, przykładach dobrych praktyk klastrowych, zdrowej żywności jako głównym czynniku zdrowia, żywności bioaktywnej oraz komponentach żywności funkcjonalnej. W drugiej części odbędzie się panel dyskusyjny, w którym omówione zostaną konkretne działania, wspierające jakość życia w regionie.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z koordynatorami projektu: Katarzyną Kiszczak tel. 81 4416869 lub  Joanną Uniłowską tel. 81 4416456. 

Poniżej znajdą Państwo agendę spotkania. W celu potwierdzenia udziału prosimy o przesłanie e-miala na adres: joanna.unilowska@lubelskie.pl do 12 kwietnia do godziny 12:00.

do-pobraniaDO POBRANIA

Progam FORUM INNOWACJI – 13.04.18