Dołącz do platformy online i do współpracy bilateralnej w Programie Edukacja

Informujemy, że uruchomiona została platforma online finansowana ze środków Funduszu Współpracy Dwustronnej (MF EOG 2014-2021 oraz NMF 2014-2021), przeznaczona do współpracy bilateralnej pomiędzy Polską a Norwegią, Islandią i Liechtensteinem.

Platforma jest już dostępna pod adresem: trello.com W ramach platformy możecie Państwo nawiązywać cenne kontakty, wspólnie pracować nad pomysłami na nowe projekty, dzielić się swoim doświadczeniem oraz uczestniczyć we wspólnych spotkaniach.

Dodatkowo, dla uczestników Operator Programu – Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji przewidział  4 bilateralne warsztaty tematyczne online prowadzone przez 2 trenerów z Polski oraz 2 trenerów z Norwegii: dwa z zakresu VET, dwa z pozostałych obszarów edukacji, których głównym celem jest zacieśnienie bilateralnej współpracy (I w dniach 24-26.11.2020r.). 

Jest to doskonała okazja na zdobycie partnera z Państw – Darczyńców do późniejszej realizacji projektu w ramach Programu Edukacja. Całość działań na platformie będzie prowadzona w języku angielskim.

Zachęcamy do rejestracji i aktywnego udziału! Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowo dostęp do bilateralnej bazy danych kontaktowych osób zainteresowanych współpracą Operator Programu prosi o wypełnienie ankiety oraz wyrażenie odpowiedniej zgody.