Informujemy, iż w dniach 1 – 5 kwietnia 2019 r. odbędą się jedne z najważniejszych na świecie targi technologii, innowacji i automatyki w przemyśle Hannover Messe 2019. Targi Hannover Messe to najważniejsza światowa impreza z zakresu technologii dla przemysłu. 

W ramach tegorocznej imprezy, której krajem partnerskim będzie Indonezja, odbędą się targi specjalistyczne:

  • Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji
  • Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne
  • Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii
  • Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych
  • Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii

Dom Polski Wschodniej, który zaplanował udział w tej imprezie, chciałby pokazać podczas wydarzenia różnorodność i dynamikę gospodarki polski wschodniej opartej na innowacjach i rozbudować nasze międzynarodowe relacje zagraniczne. Planowane jest podjęcie współpracy z Klastrem Obróbki Metali w celu zabezpieczenie powierzchni wystawienniczej w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej. Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą dysponować wspólną powierzchnią wystawienniczą oraz będą mieli możliwość skorzystania z  programu oferowanego uczestnikom targów. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: http://www.hannovermesse.de.

Zgłoszenia w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do 15 stycznia 2019 r. na adres info@eastpoland.eu.