W miniony weekend 18-20.01.2019 Dom Polski Wschodniej w Brukseli uczestniczył w 28-mej edycji Salonu Turystycznego VAKANZ na terenie LUXEXPO w Luksemburgu.

Fitcation (Fit+Vacation) – to temat tegorocznych targów, do którego znakomicie pasowały oferty zarówno GreenVelo jak i turystyki leczniczej oraz agroturystyki regionów Polski Wschodniej prezentowane na stoisku zorganizowanym przez Dom Polski Wschodniej w Brukseli wspólnie z Polską Organizacją Turystyczną, Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz Miastem Kraków.

Dzięki tej obecności odwiedzający mogli się zapoznać z walorami turystycznymi Lubelszczyzny, Warmii i Mazur, Podlasia, Roztocza, Podkarpacia, Gór Świętokrzyskich, Ziemi Sandomierskiej czy Ponidzia, oferujących aktywny wypoczynek dla wszystkich grup wiekowych turystów w połączeniu z atrakcjami kulturalnymi, sportowymi i pro-zdrowotnymi o każdej porze roku.

Przez trzy dni promowaliśmy nasze regiony wśród ponad 30 000 odwiedzających oraz znaleźliśmy się wśród 230 wystawców z całego świata.