W dniach 1-5 kwietnia 2019 r. odbywają się w Hanowerze największe doroczne przemysłowe targi świata „Hannover Messe 2019”, organizowane od 1947 r.

Wydarzenie to przyciąga każdorazowo około 6500 wystawców z całego świata oraz niemalże 220 000 odwiedzających. Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych wynalazków w dziedzinie innowacyjnych technologii produkcyjnych. Dzięki współpracy Domu Polski Wschodniej w Brukseli z Klastrem Obróbki Metali, firmy z Polski wschodniej miały okazję uczestniczyć w jednych z największych i najważniejszych na świecie imprez przemysłowych, podczas których promowane są nowe idee i nowinki branżowe.

Również w tym roku Dom Polski Wschodniej w Brukseli zapewnił firmom z Polski Wschodniej powierzchnię wystawienniczą na tym prestiżowym wydarzeniu targowym. W tegorocznej edycji Hannover Messe 2019 w ramach wspólnego stoiska udział biorą następujące firmy: FiN Sp. z o. o., Gumet Sz. Geneja Sp. j., Exparto s. c., Polish Intelligence Logic Controllers (PILC) oraz Klaster Obróbki Metali zrzeszający wiele innych firm z Polski Wschodniej.

 

galeriaGALERIA