DPW promuje uzdrowiska, nowoczesne spa i ofertę turystyczną regionów Polski Wschodniej

Dom Polski Wschodniej tradycyjnie już wystawił własne stoisko promocyjne, podczas obchodów święta Fete de Terveueren. Festyn, odwiedzany przez tysiące mieszkańców Brukseli, jest doskonałą okazją do promocji usług zdrowotnych i uzdrowiskowych w naszych regionach.

W dniu 1 maja, Avenue de Tervueren – główna historyczna aleja Brukseli obchodziła swoje 119 urodziny. Z tej okazji na tej najsłynniejszej brukselskiej alei na festynie promowały się europejskie państwa i regiony. Wydarzenie cieszyło się, jak co roku, ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Brukseli.

Tegoroczny udział DPW w wydarzeniu, upłynął pod znakiem promocji ofert turystycznych, uzdrowiskowych oraz nowoczesnych spa. Wybór tego kierunku promocji naszych regionów stanowi element szeregu tegorocznych wydarzeń i działań DPW, zmierzających do możliwie jak najszerszego dystrybuowania informacji o ofercie tej branży dla turystów i gości zagranicznych. Zarówno nowoczesna infrastruktura, jak i bardzo wysoka jakość usług zdrowotnych i około zdrowotnych w naszych regionach, dobra dostępność komunikacyjna i nadal niższa w porównaniu do Europy Zachodniej cena usług, stanowi doskonały atut w próbie pozyskania dużej liczby klientów międzynarodowych, którzy są gotowi odwiedzić Polskę Wschodnią i skorzystać z dobrodziejstw naszych uzdrowisk i spa.

galeriaGALERIA