Harmonogram posiedzeń komisji Sejmiku Województwa Lubelskiego


sala konferencyjna 063A, ul. A. Grottgera 4.

KOMISJE SEJMIKU WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO
V kadencja

KOMISJA REWIZYJNA

  • Henryk Dudziak
  • Ewa Jaszczuk
  • Marek Kos – wiceprzewodniczący
  • Michał Mulawa
  • Adam Wasilewski
  • Piotr Winiarski
  • Marek Wojciechowski – przewodniczący

 pracę komisji organizuje p. Alina Brzózka, tel. 81 44 16 526

 KOMISJA BUDŻETOWA

  • Krzysztof Bojarski
  • Krzysztof Grabczuk
  • Ewa Jaszczuk
  • Michał Mulawa
  • Grzegorz Muszyński
  • Adam Rychliczek – przewodniczący
  • Sławomir Sosnowski
  • Celina Stasiak – wiceprzewodnicząca
  • Piotr Winiarski – wiceprzewodniczący

 pracę komisji organizuje p. Janusz Wawerski, tel. 81 44 16 627

KOMISJA OCHRONY ZDROWIA I RODZINY

  • Krzysztof Bojarski
  • Arkadiusz Bratkowski
  • Maria Gmyz
  • Teresa Gutowska – wiceprzewodnicząca
  • Riad Haidar – wiceprzewodniczący
  • Marek Kos – przewodniczący
  • Grzegorz Muszyński
  • Stanisław Misztal
  • Andrzej Olborski
  • Ewa Panasiuk
  • Czesław Sudewicz
  • Zofia Woźnica

 pracę komisji organizuje p. Alina Brzózka, tel. 81 44 16 526

 KOMISJA EDUKACJI, KULTURY I SPORTU

  • Henryk Dudziak
  • Jan Frania – wiceprzewodniczący
  • Maria Gmyz
  • Krzysztof Grabczuk
  • Teresa Gutowska
  • Jan Kowalik
  • Bożena Lisowska
  • Andrzej Olborski
  • Zdzisław Podkański
  • Piotr Rzetelski – przewodniczący
  • Celina Stasiak – wiceprzewodnicząca
  • Czesław Sudewicz

pracę komisji organizuje p. Katarzyna Bilska, tel. 81 44 16 625

KOMISJA ROZWOJU REGIONALNEGO I WSPÓŁPRACY ZAGRANICZNEJ

  • Henryk Dudziak
  • Jan Frania – wiceprzewodniczący
  • Riad Haidar
  • Marek Kos
  • Bożena Lisowska
  • Michał Mulawa
  • Andrzej Pruszkowski
  • Adam Rychliczek
  • Piotr Rzetelski
  • Sławomir Sosnowski
  • Celina Stasiak
  • Adam Wasilewski – przewodniczący

pracę komisji organizuje p. Małgorzata Dudek, tel. 81 44 16 625

KOMISJA INFRASTRUKTURY, INWESTYCJI I GOSPODARKI

  • Krzysztof Bojarski – przewodniczący
  • Arkadiusz Bratkowski
  • Maria Gmyz
  • Krzysztof Grabczuk
  • Ewa Jaszczuk – wiceprzewodnicząca
  • Jan Kowalik
  • Grzegorz Muszyński – wiceprzewodniczący
  • Ewa Panasiuk
  • Tomasz Solis
  • Sławomir Sosnowski
  • Jerzy Szwaj
  • Zofia Woźnica

pracę komisji organizuje p. Ewa Batorska, tel. 81 44 16 628

KOMISJA ROZWOJU WSI I OCHRONY ŚRODOWISKA

  • Grzegorz Kapusta
  • Marek Kopeć
  • Jan Kowalik – przewodniczący
  • Ewa Panasiuk
  • Zdzisław Podkański
  • Adam Rychliczek
  • Piotr Rzetelski
  • Tomasz Solis – wiceprzewodniczący
  • Jerzy Szwaj
  • Adam Wasilewski – wiceprzewodniczący
  • Marek Wojciechowski

pracę komisji organizuje p. Monika Sulowska, tel. 81 44 16 526 

KOMISJA SAMORZĄDOWA I BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO

  • Arkadiusz Bratkowski
  • Marek Kopeć – wiceprzewodniczący
  • Przemysław Litwiniuk
  • Stanisław Misztal – przewodniczący
  • Tomasz Solis

pracę komisji organizuje p. Janusz Wawerski, tel. 81 44 16 627

KOMISJA POLITYKI SPOŁECZNEJ i RÓWNEGO TRAKTOWANIA

  • Teresa Gutowska
  • Marek Kopeć – wiceprzewodniczący
  • Bożena Lisowska – przewodnicząca
  • Andrzej Olborski

pracę komisji organizuje p. Katarzyna Bilska, tel. 81 44 16 625